WSIADAJ Z NAMI!
NASZA OFERTA DLA CIEBIE!

Mówimy po polsku, chorwacku, litewsku, niemiecku i angielsku – jeśli znasz któryś z tych języków, to dobrze trafiłeś. To Ty decydujesz gdzie i jak chcesz pracować. Wybierasz model czasu pracy, który pasuje do Twojej sytuacji rodzinnej.
Szukamy wlasnie Ciebie!

Nasza oferta dla Ciebie!

Nieważne, czy wolisz transport lokalny, transport długodystansowy  – Ty wybierasz. Nowoczesne pojazdy, godziwe wynagrodzenie i dobre zakwaterowanie dla naszych pracownikow – to u nas podstawa.

Oferujemy:

  • Stała niemiecka umowa o pracę
  • Zakwaterowanie o dobrym standardzie
  • Dobre wynagrodzenie wraz z dodatkami oraz premiami

Na giełdę pracy

CIESZYMY SIĘ, ŻE MOŻEMY CI POMÓC!

Wojciech Wegrzyn
Tel.: +49 162 687 90 14
E-Mail: wegrzyn.wojciech@be4work.com

PLUSY WSPOLPRACY Z BE4WORK!

01
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Uczciwe warunki poprzez stałe wynagrodzenie brutto z dodatkami netto i premiami, abyś od samego początku czuł się u nas dobrze jako kierowca. Dodatkowo oferowany jest zakładowy program emerytalny, dzięki czemu jesteś dodatkowo zabezpieczony na przyszłość.

02
CZAS PRACY

Przyjemne modele czasu pracy oraz – na życzenie – również czas pracy w „systemie“: 3/1 lub 4/1 lub 8/2 lub 9/3

03
CODZIENNE POWROTY DO DOMU

Chcesz codziennie wracac do domu – to nie problem!

04
KOMFORT W PRACY

W transporcie długodystansowym czynisz swoją ciężarówkę swoim domem – oferujemy pojazdy z co najmniej wielkoprzestrzennymi kabinami, w tym z ogrzewaniem stojącym, klimatyzacją stojącą, lodówką, przetwornicą prądu. Po 3 lub 4 tygodniach „w drodze“, jeden tydzień jest wolny na czas dla rodziny.

05
DALSZE SZKOLENIE

Możesz awansować dzięki szkoleniom modułowym: od kierowcy do kierownika operacyjnego (m/f/d).

06
NAJNOWSZE POJAZDY

Oferujemy Ci przyjemność z jazdy dzięki najnowszej technologii pojazdów i nowoczesnym systemom telematycznym.

NASZYCH 2 SILNYCH PARTNERÓW!

Grupa Pfenning Logistics jest zarządzanym przez właściciela dostawcą usług logistyki kontraktowej, który od 90 lat jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w regionie metropolitalnym Ren-Neckar. Zatrudniając około 3.700 pracowników z 60 krajów w 100 lokalizacjach w Niemczech, Polsce, Szwecji i na Węgrzech, jesteśmy jednym z najsilniejszych pracodawców w niemieckim sektorze MŚP.

Przywiązujemy dużą wagę do rodziny i odpowiedzialności, kultywujemy tradycje z nowoczesnymi wartościami. Codziennie kształtujemy przyszłość naszych kolegów i koleżanek, bo to Wy codziennie przyczyniacie się do sukcesu naszej firmy na różnych stanowiskach.

Liczby:
3.700 pracowników, 800 pojazdów, 100 lokalizacji, jedna z 3 największych firm logistyki detalicznej w Niemczech.
Powierzchnia magazynowa: 500 000 m2

Jako kierowca dalekobieżny w HFL Herbst Frischelogistik, 90% czasu spędzasz na drodze w Niemczech, z okazjonalnymi wyjazdami do Belgii, Holandii i Luksemburga.

HFL Herbst Frischelogistik – Doświadczenie z tradycji
Firma Herbst Frischelogistik została założona w 1954 roku – w środku Niemiec. Jako dostawca usług logistycznych w zakresie logistyki produktów chłodniczych i świeżych, jesteśmy specjalistami w zakresie transportu towarów z kontrolowaną temperaturą. Praca w zespole jest naszą podstawową kompetencją, a przy tym chcemy promować każdego współpracownika z jego mocnymi stronami.

Liczby:
120 pracowników, 75 własnych ciężarówek przegubowych z agregatami chłodniczymi i naczepami piętrowymi.
Miejsce przechowywania:
9 000 m2 magazynów chłodniczych i suchych, 10 000 miejsc paletowych.

ZAPRASZAMY DO WYSŁANIA NAM E-MAILA

eu@be4work.com