Witamy w Niemczech

Mówimy w twoim języku!

be4work jest agencja zatrudnienia z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących pracy na terenie Niemiec.

Zapewniamy stalą umowę o prace z pełnym pakietem ubezpieczeń oraz świadczeń społecznych.

Posiadamy mieszkania oraz pomagamy w kontaktach z urzędami, oraz innymi instytucjami.

Nasz zespół służy pomocą I odpowie na wszystkie pytania.

Nasza oferta współpracy obejmuje:

  • Pełne informacje o dostępnych stanowiskach pracy
  • Szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia i wymaganych kwalifikacji
  • Zapewniamy niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z kompletnym pakietem ubezpieczeń i świadczeń społecznych
  • Zapewniamy zakwaterowanie oraz w niektórych przypadkach transport do miejsca pracy
  • Pomoc w kontaktach z instytucjami publicznymi, np. Kasą Chorych
  • Wsparcie w procesie uzyskania uznania europejskich kwalifikacji zawodowych
  • Pomagamy w nabyciu uprawnień na wózki widłowe (specyficznych dla danego stanowiska)
  • Nasz zespół służy pomocą w odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące umowy o pracę, miejsca pracy oraz zakwaterowania.
Tutaj znajdziesz nasze oferty pracy

Poszukujemy pracowników (m/k/d) na stanowiska:

  • Operator wózka widłowego, pracownik magazynu
  • Mechatronik, mechanik przemysłowy
  • Operator maszyn
  • Elektryk, elektronik
  • Kierowca ciężarówki
  • Operator CNC

Kontakt

Head of EU-Recruiting

Izabela Mazur

+49 173 3570720
izabela.mazur@be4work.com

Junior HR-Manager

Pascal Rauschenbach

+49 152 34639318
pascal.rauschenbach@be4work.com

HR-Managerin

Iwona Mozdzen

+49 173 9434397
iwona.mozdzen@be4work.com

On-Site Managerin

Aneta Waclawczyk

+49 162 6292387
aneta.waclawczyk@be4work.com

HR-Manager

Dawid Stradomski

dawid.stradomski@be4work.com

HR-Manager

Kamil Arciuch

kamil.arciuch@be4work.com